Vytauto Nedzinsko gamtos mokslų konkursas

 

ALYTAUS PANEMUNĖS VIDURINĖJE MOKYKLOJE

2006 m. lapkričio 23 dieną įvyko
jau antrą kartą

VYTAUTO NEDZINSKO VARDO
GAMTAMOKSLINIŲ ŽINIŲ OLIMPIADA.
Šį projektą rėmė Alytaus miesto savivaldybės administracijos
Miesto ūkio departamento
Aplinkos apsaugos skyrius

 

Nuo 15  iki  16.30  val.  6 – 9 klasių ir kitoje grupėje - 10 – 12 klasių mokiniai   atsakinėjo į gamtos mokslų mokytojų parengtus klausimus. Tuo metu jų   mokytojams buvo organizuotas seminaras  „Naujausios IK technologijos mokykloje", kurį vedė informacinių technologijų mokytojas metodininkas Žydrūnas Tautvydas. 
Po to  dalyviai ir svečiai susirinko foje prie naujai įrengto gamtos mokslų kabineto, kur birbynės garsais visus pakvietė suklusti Panemunės vidurinės mokyklos aštuntokas Stasys Simanauskas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  fizikos mokytoja ekspertė Stasė Nedzinskienė, pacitavusi Vytauto Nedzinsko žodžius,  kalbėjo: "Nors tarp mūsų jau nebėra žymiojo gamtininko, bet jo žodžiai aktualūs iki šiol. Todėl mums, mokytojams, dar prisimenantiems Vytautą Nedzinską ir jo darbus, labai  norisi, kad juos tęstumėte jūs, mūsų mokiniai."
Prisiminimais pasidalino gamtininką  gerai pažinojusi vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Ina Dumbliauskienė.
Savo daina visus sujaudino vyresnioji muzikos mokytoja Laima Labutytė.
Mokyklos direktorius Zenius Kunigonis pasidžiaugė, kad mokykloje atidaromas VYTAUTO NEDZINSKO VARDO GAMTOS MOKSLŲ KABINETAS, kad šia proga atvyko ir Vytauto Nedzinsko artimieji – žmona Albina  ir sūnus Darius, Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio departamento aplinkos apsaugos skyriaus vyr. specialistė Laimutė Mulmienė, visų miesto mokyklų atstovai ir  pakvietė visus svečius užeiti į naująjį kabinetą. Jame patalpinta kompiuterinė technika, kurią mokykla gavo iš Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos švietimo plėtotės centro už dalyvavimą projekte „Ugdymo turinio informacinių kompiuterinių technologijų pagrindu kūrimas ir diegimas, remiantis integruoto gamtos mokslų kurso 5 – 6 klasių mokiniams pavyzdžiu".
Naujajame kabinete buvo demonstruojami filmai apie Vytautą Nedzinską. Tuo metu  Panemunės vidurinės mokyklos gamtos mokslų metodinės grupės nariai Žydrūnas Tautvydas, Jūratė Archangelskienė, Zita Sakalauskienė, Marijona Bižienė, Danutė Rakauskienė, Renata Vilkelienė ir Vaida Volungevičiūtė tikrino olimpiados dalyvių darbus, suvedė rezultatus.

 


 
Pirmąją vietą  6 – 9 klasių  grupėje laimėjo Šv.Benedikto gimnazijos mokinė Ugnė Česnavičiūtė, o 10 – 12 klasių grupėje – Panemunės vidurinės mokyklos mokinė Asta Kvedaravičiūtė, antrąsias – Volungės vidurinės mokyklos mokinė Rūta Ptašinskaitė ir Šv.Benedikto gimnazijos mokinys Povilas Matulionis, trečiąsias – Likiškėlių vidurinės mokyklos mokinys Tomas Ptašinskas ir Vidzgirio vidurinės mokyklos mokinys Edgaras Baranauskas.
Paskatinamaisiais prizais buvo apdovanoti jauniausi olimpiados dalyviai – Putinų vidurinės mokyklos mokinys Aurimas Andzelis ir Dzūkijos vidurinės mokyklos mokinys Žilvinas Armalis.

 

 


Visiems renginio dalyviams buvo padovanoti rėmėjų – „Alytaus naujienų" laikraščio ir Alytaus spaustuvės ateinančių metų kalendoriai.
     

 Projekto vadovė Stasė Nedzinskienė