Pirkinių maišelio konkursas

VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras, bendradarbiaudami su UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centru ir Alytaus miesto savivaldybe kviečia dalyvauti pirkinių maišelio gamybos konkurse.

Konkurse gali dalyvauti visų Alytaus regiono – Alytaus miesto, Druskininkų, Birštono, Alytaus, Lazdijų, Varėnos ir Prienų rajonų bendrojo lavinimo mokyklų 5–8 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į aktualias aplinkosaugos problemas, ugdyti aktyvius piliečius, kūrybiškai suvokiančius savo aplinkos ir kultūros vertybes ir gebančius jas įprasminti, o taip pat formuoti deramą mokinių supratimą bei požiūrį į jų gyvenamą aplinką, rinktis aplinkai draugišką gyvenimo būdą.

Mokiniai skatinami sukurti savo išradingą pirkinių maišelį, kuris galėtų pakeisti vienkartinius plastikinius pirkinių maišelius, įsigyjamus prekybos centruose. Maišelis turi būti pagamintas iš panaudotų, antrinių (atliekamų, kartą panaudotų medžiagų, nereikalingų pakuočių ir pan.) medžiagų, būti funkcionalus ir tvirtas.

Pateikti galima tik specialiai šiam konkursui pagamintus pirkinių maišelius.

Darbai pateikiami UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui adresu: Vilniaus g. 31, LT-62112 Alytus iki 2011 m. gegužės 1 d. imtinai. Konkursui pateiktus darbus komisija vertins ir paskelbs nugalėtojus iki 2011 m. gegužės 6 d.

Geriausiais pripažintų darbų nuotraukos bus eksponuojamos Alytaus miesto savivaldybės, UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro ir VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro interneto svetainėse www.aratc.lt ir www.ams.lt.

Konkurso dalyviai bus apdovanoti baigiamojo renginio metu, kuris vyks 2011 m. gegužės 17 d. Alytaus miesto savivaldybėje, (Rotušės a. 4).

Konkurso reikalavimai pateikti „Bendrojo lavinimo mokyklų mokinių pirkinių maišelio gamybos konkurso nuostatuose". Informacija apie konkursą skelbiama UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro ir Alytaus miesto savivaldybės interneto svetainėse www.aratc.lt ir www.alytus.lt.

 

Pirkinių maišelio konkurso nuostatai (Parsisiųsti PDF)