Fotografijos konkursas

 

 

 

 

 

 

VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras, bendradarbiaudami su UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centru ir Alytaus miesto savivaldybe kviečia dalyvauti fotografijos konkurse.

Konkurse gali dalyvauti visų Alytaus regiono – Alytaus miesto, Druskininkų, Birštono, Alytaus, Lazdijų, Varėnos ir Prienų rajonų bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į aktualias aplinkosaugos problemas, ugdyti aktyvius piliečius, kūrybiškai suvokiančius savo aplinkos ir kultūros vertybes ir gebančius jas įprasminti, o taip pat formuoti deramą mokinių supratimą bei požiūrį į jų gyvenamą aplinką, rinktis aplinkai draugišką gyvenimo būdą.

Konkurso tema – žmogaus poveikis gamtai ir aplinkai. Mokiniai skatinami fotografuoti palankaus ar nepalankaus žmogaus poveikio aplinkai rezultatus, patį poveikio veiksmą ar kitaip išreikšti žmogaus poveikį gamtai ir jo gyvenamajai aplinkai.

Konkursui galima pateikti tiek senesnes nuotraukas iš asmeninių archyvų, tiek specialiai šiam konkursui 2011 m. fotografuotas nuotraukas. Nuotraukos siunčiamos el. pašto adresu uzkadro@gmail.com iki 2011 m. gegužės 1 d. imtinai. Konkursui pateiktus darbus komisija vertins ir paskelbs nugalėtojus iki 2011 m. gegužės 6 d.

Geriausiais pripažinti darbai bus atrinkti kilnojamąjai parodai, kuri bus eksponuojama Alytaus miesto savivaldybės ir UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro patalpose ir publikuojami šių institucijų ir VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro interneto svetainėse www.aratc.lt ir www.ams.lt.

Konkurso dalyviai bus apdovanoti baigiamojo renginio metu, kuris vyks 2011 m. gegužės 17 d. Alytaus miesto savivaldybėje, (Rotušės a. 4).

Konkurso reikalavimai pateikti „Bendrojo lavinimo mokyklų mokinių fotografijos konkurso nuostatuose". Informacija apie konkursą skelbiama UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro ir Alytaus miesto savivaldybės interneto svetainėse www.aratc.lt ir www.alytus.lt.

 

Fotografijos konkurso nuostatai (Parsisiųsti PDF)